Add your content here

10 tipů, jak vyhrát více v online kasinech

Každý hráč, který přijde do online kasina, je připraven vyhrát. To platí i pro ty, kteří oceňují atmosféru vzrušení více než potenciální zisk.
Všechny jsou zaměřeny na dva kroky: správný výběr slotů a strategii, která odpovídá zvolenému automatu. Prozradíme vám, co zvýší vaše šance na výhru v kasinu.

Jak si vybrat hru, abyste vyhráli

Automaty v online kasinech jsou si na první pohled velmi podobné. Jiný design, ale záleží na tom? Ve skutečnosti mohou být rozdíly mezi sloty velmi významné.

Chcete-li vyhrát slot, který poskytuje dobré výhry, musíte se nejprve dozvědět něco málo o slotech. Popis hracích automatů a jejich parametry najdete jak na stránkách výrobců, tak jednoduše na internetu, přes vyhledávač. Existuje několik adresářů, které zveřejňují informace o online slotech, a mnoho stránek, které příležitostně zveřejňují výběr toho nejlepšího.

Chcete-li zvýšit své výhry, věnujte při výběru slotu pozornost následujícím parametrům:

  • RTP (return-to-player) – procento sázek, které automat vrátí hráčům. Většina moderních zařízení má RTP 92 až 99 %. Některé starší sloty mohou mít RTP 80 % – ale místo toho dávají velmi vysoké jackpoty.
  • Volatilita – ukazuje míru rizika pro hráče. Zařízení s vysokou volatilitou poskytují velké zisky, ale jen zřídka. Od nízkých – rozdávejte časté malé výdělky. Vysoce volatilní sloty jsou považovány za rizikové i při vysokém RTP. Vždy totiž existuje riziko, že se vaše sázky vyplatí někomu jinému.
  • Počet výherních linií. To jsou linie, na kterých lze vytvářet výherní kombinace. Nejvýnosnější jsou dva typy slotů. První mají 9-25 řádků s velkými faktory. Druhá – 243 řádků a velká výhra je tvořena mnoha faktory, které vypadnou současně.
  • Dostupnost bonusových her. Nejsou ve všech slotech. Bonusové hry mohou zdvojnásobit vaše výhry – nebo nést větší riziko než výnosy. Je lepší se tyto jemnosti naučit před hrou.
  • Maximální multiplikátory. Ukazují, kolik může hráč vydělat, pokud padne maximální možný počet výherních kombinací. Právě maximální násobiče ukazují, jak moc hazardnímu automatu prospívá.

Tipy, jak zvýšit výhry

Chcete-li vyhrát značné peníze v online kasinech, jeden výběr automatů nestačí. Navíc je potřeba zvolit strategii, která jim vyhovuje. Zde je několik obecných tipů, které vám pomohou vydělat více peněz v kasinu:

  • Při výběru slotu se zaměřte na svůj rozpočet. Pokud máte málo peněz – vyberte si automaty s nízkou volatilitou od 1 hřivny. Pokud chcete prorazit větší jackpot na automatech s vysokou volatilitou nebo jackpot, ušetřete více peněz na sázkách.
  • Zvolte velikost nabídky tak, aby na začátku váš rozpočet pojal 200 sázek této nominální hodnoty. Ne všichni hráči mají štěstí najednou. Pak zásoby peněz pomohou vydržet déle a vyhrát zpět.
  • Vždy mějte na skladě několik slotů. Pokud máte smůlu na jednom stroji více než 10 zatáček – je čas jej vyměnit za jiný. K tomuto zařízení se můžete vrátit později.

  • Dávejte pozor na jackpotové sloty. Progresivní jackpoty jsou větší, ale vypadávají mnohem méně často. Realističtější je získat relativně nízký pevný jackpot.
  • Předpokládá se, že v určité hodiny dává kasino více výher než jindy. Nebylo to oficiálně potvrzeno. Hlavní počet sázek se však odehrává po 20:00. Proto se zisky v tomto období mohou více kumulovat. Neexistuje však žádný důkaz, že automaty nevyhrávají rovnoměrně po celý den, ale v závislosti na intenzitě sázek.