Add your content here

Co je to sázka? Jak hrát kasino bonus?

Dnes se všechna online kasina snaží přilákat co nejvíce zákazníků. Jedním ze způsobů, jak upoutat pozornost, jsou různé propagační akce, které zvyšují příjmy. Ale každý bonusový program má určitá omezení, jmenovitě pravidla sázkové hry. Problémy s tímto faktorem mohou nastat zejména u začátečníků, kteří nejsou obeznámeni s podmínkami a jsou ochotni přijmout jakýkoli bonus od kasina, aniž by vzali v úvahu všechny důležité nuance.

Abyste získali co nejjasnější informace, měli byste si vzít konkrétní příklad, který vám pomůže vysvětlit, co je to sázka. Pokud budete postupovat podle pokynů, klient může získat peníze navíc bez utrácení vlastních peněz, s výjimkou počátečního vkladu, ze kterého se načítají bonusy.

Co je to sázka?

Sázka znamená určitý počet sázek, které je nutné provést k převodu prostředků z bonusového účtu na skutečný. Posuvný kurz bude záviset na kasinu a podmínkách hraní určitého bonusu. Není tedy možné stanovit jediný standard, který by určoval počet zatočení, která se mají hrát.

Jako příklad si vezměme situaci, kdy při vkladu 50 USD byl připsán 100% bonus, tedy ve výši stejných 50 USD. Konečný účet je 100 USD, z toho 50 USD je blokováno jako bonusy. Tyto prostředky nebude možné vybrat, protože předem musí být splněny podmínky stanovené pravidly kasina. Počet sázek je specifikován a stanoven předem, ještě před vkladem.

Sázka x20 je nejběžnější, i když často můžete vidět podmínky, ve kterých je hodnota nastavena na x40. Ale co to znamená? Sázka musí být vynásobena částkou bonusu připsaného na účet. To znamená, že pokud existuje bonus 50 USD a platná sázka s faktorem x20, lze žádost o výběr nechat až po odehrání bonusu. Částka musí být alespoň 2 000 USD. Do té doby nebude možné peníze vybrat.

Jak se hraje sázka?

Podmínky návratnosti na první pohled neumožňují využití bonusů. Pokud se však na otázku podíváte podrobněji, pochopíte, jak přesně pracovat s finančními prostředky, které se nashromáždily na propagačních akcích.

Částka stanovená sázkou, v našem případě 2000 USD, by neměla být na účtu. Toto je částka všech sázek, které je třeba provést. I v případě prohrané sázky se k této částce připočítává. Po dvojnásobné ztrátě 5 USD se částka zpětné platby sníží o 10 USD. Proto, abyste vyhráli, musíte si vybrat správné sloty, které vám umožní hrát po dlouhou dobu, i když vyhráváte málo. Přesně tak se hraje sázka.

Pokud zvolíte stroje s vysokým rozptylem, je téměř nemožné hrát bonus. Důvodem je, že stroj může dát hodně, ale s největší pravděpodobností zpočátku hodně „sežere“. Na rozdíl od takových strojů jsou sloty s nízkým rozptylem. Často dávají výhry, byť malé, ale v případě potřeby vyhrát sázku zpět je to obrovské plus. Můžete tak rychle naplnit požadovanou částku prostřednictvím neustálého koloběhu finančních prostředků. Po splnění podmínek sázky jsou prostředky z bonusového účtu převedeny na skutečný. Teprve poté bude možné vybrat bonusové prostředky.

Problémy s výstupem

Mějte na paměti, že pokud se pokusíte vybrat prostředky z hlavního účtu, bonusové peníze budou vybrány, protože bonus je zrušen. V některých kasinech tato možnost není poskytována automaticky, takže dochází k problémům s výběry. Dokud nebude bonus zrušen, nebude možné vybrat. Pro jeho zrušení je tedy nutné oslovit podporu, teprve poté aplikaci opustit.

Chov

V důsledku toho, abyste mohli hrát sázku se ziskem, budete muset nejen vybrat správné automaty s nízkou variací, ale také se zaměřit pouze na výhodné nabídky, kde jsou kurzy minimální. Minimální sázka je asi 10x. V rámci normy je uvažována sázka až 20x. Vše výše uvedené je extrémně obtížné hrát.