Add your content here

Jak hrát online automaty

Základní principy hry

Ne každý, kdo chce hrát v kasinu o peníze, rozumí základním principům hry. To způsobuje problémy a nevhodné situace, kterým by se dalo předejít přečtením pravidel a nuancí světa slotů. Pokud si jen vyberete velikost sázky a provedete otočení, nebudete schopni přesně pochopit, co se během hraní děje a co můžete očekávat. Výsledkem tohoto přístupu je zcela ztracený vklad, který nelze vrátit.

Styl hry je dán zvláštnostmi pravidel, která nutí hráče přizpůsobit se podmínkám stanoveným vývojáři strojů. Ve srovnání s karetními hrami, jako je poker, je mnohem snazší ovládat herní automaty, protože málo záleží na hráči. Ale všechny akce musí být schopni vysvětlit a pochopit, jinak můžete udělat špatné sázky, které povedou k rychlému bankrotu.

Co hledat

Herní série mají dva stavy: winstrak a luzstrik (také používané pojmy abstraktní a downstream). První znamená bílý pruh, když má hráč štěstí. Podle druhého konceptu – černý pruh, kdy každá sázka nepřináší žádný zisk.

Vzhledem k těmto dvěma faktorům můžete vytvořit model gramotného hraní ve slotech:

Definujte schéma. Musíte pochopit, co ve hře potřebujete. Někteří sázejí na jackpot, jiní chtějí získat bonus. Musíte si tedy určit, co potřebujete.
Vyberte si optimální velikost sázky. Tento parametr je ve hře o automaty nejdůležitější, protože si jej může hráč upravit. Pokud uděláte špatný výpočet, můžete rychle přijít o všechny peníze nebo naopak – abyste chytili velký multiplikátor v mizerném tempu.

Rozsah minimálních a maximálních sázek pro každý slot je jiný. Proto musíte pochopit, že ne všechny hry mohou roztočit buben se sázkou 10 centů.

Přes velké rozdíly jsou všechny sloty algoritmy s minimální velikostí sázky. Nejlepší je začít točit sloty na nejnižší frekvenci. To vám umožní pochopit, čeho je tento stroj schopen, a neztratit velké množství peněz. Ostatně ne vždy je možné na základě her v demoverzi dát objektivní posouzení. Také byste neměli přikládat velký význam poraženým, protože ukazují, že nastane okamžik návratu. Ale neměli byste v tuto chvíli zvyšovat sázku, pokud přesně nevíte, jak funguje jeden automat.

Mnoho začátečníků neví, čím začít s minimálními sazbami, a tak rychle chytit stav tiltu a v nejlepším případě přijít o celý vklad. V nejhorším zabodují a začnou dobíjet peníze, o které nehodlali přijít.

Velikost sázky by se měla plynule zvyšovat. V opačném případě můžete rychle resetovat bank-roll bez přijímání emocí a bez využití možností slotů na maximum.

Jak fungují linky ve slotech

Výherní linie je linie, ve které se musí symboly shodovat, aby vyhrály. Se všemi dostupnými linkami ve stroji se můžete seznámit pomocí FAQ. Některé sloty mají na okrajích válců digitální hodnoty – to jsou také řádky. Počet řádků v každém stroji nastavuje vývojář. V některých automatech můžete dodatečně upravit počet řádků, které budou ve hře použity.

Pokud dříve byla v automatech pouze jedna výherní linie, nyní se měří ve stovkách. Nejlepší je volit stroje, kde není regulován počet řádků, ale s více než 200. V takových případech se budou počítat kombinace znaků téměř v libovolném z možných řádků.

Bonusové symboly

Kromě standardních symbolů na poli bude mít jakýkoli stroj jedinečné znaky, které jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • Scatter – nejcennější znamení, které spouští bonusovou hru, jejíž pravidla jsou určena v závislosti na stroji;
  • Divoký – také nazývaný žolík, přizpůsobí se jakékoli kombinaci a nahradí chybějící symbol;
  • Expanding Wild – taková divočina se může šířit na bubnu a expandovat jedním směrem;
  • Stacked Wild je situace, kdy se divočáci mohou spojit.

 

RTP

RTP je měřítkem návratnosti. Čím vyšší je, tím vyšší je pravděpodobnost výhry malé částky. Čím nižší jsou, tím menší je pravděpodobnost, že vyhrajete, ale částka bude velká. Pro začátečníky je nejlepší zvolit sloty s vysokým RTP, které je považováno za minimálně 97,5 %. Tím se zvýší pravděpodobnost výhry.

Ale pochopení správné hry přijde až časem. Základy objasňují, jak všechny stroje obecně fungují. Je také důležité správně spravovat stávající bankovní roli. Chcete-li to provést, vezměte v úvahu své finanční možnosti a zapomeňte na emoce. Hraní automatů na emoce způsobí, že hráč upadne do tiltu a přijde o celý vklad.